Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

1. Kargo ve Sevkiyat Güvencesi

Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmektedir. Ürünlerinizin kutusu üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır. 

2.Sevkiyat


Öğleden önce siparişi verilen ürünler aynı gün içinde, siparişi öğleden sonra veya çalışma saatleri dışında verilen ürünler ise siparişi takip eden ilk çalışma gününde sevk edilir.Hava muhalefeti ve olağan üstü durumlarda bu durum değişebilir

3.Gizlilik


Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz aşağı yukarı 1 (bir) hafta sonrasında tekrar tarafımıza geri kargolanacaktır.

4.Teslimat ve Ücretlendirme
Ürünlerinizi sipariş ettiğinizde sistem tarafından otomatik olarak aldğınız ürünün ve bulunduğunuz bölgenin etkisine bağlı olarak alışveriş sırasında sizlere  kargo ücreti bilgisi gösterilecek ve kargo ücreti sizden tahsil edilip kendi firmamızın anlaşmalı kargo firması ile olan anlaşması ile size ulaştırılacaktır. Belirdi dönem ve kampanyalara göre ücretsiz kargo hizmeti tarafımızca sunulabilmektedir. Bu uygulama sadece Türkiye içine geçerli olup Türkiye dışı ve KKTC ye gönderilen ürünlerde geçersiz kılınacak ve müşteriden yurt dışı ücretlendirme tarifesine göre fiyatlandırılması yapılacaktır, bu ücretlendirme için müşteri ile iletişim kurulup bilgi verilecektir.

4.Kapıda Ödeme

Ürünleri mağazamızdan,kapıda ödemeli olarak aldığınızda ürün faturanıza aşağıda ki tabloda belirtilen ücretler ilave edilir

MAL BEDELİ TAHSİL EDİLECEK KARGO KOMİSYON BEDELLERİ

TAHSİL EDİLECEK MÜŞTERİ FATURA BEDELİ

TAHSİLAT HİZMET BEDELİ (ADET BAŞINA, TL+KDV)

1 TL – 100 TL Arası

9,00

101 TL – 500 TL Arası

10,00

501 TL – 1.000 TL Arası

12,00

1.001 TL – 2.000 TL Arası

15,00

2.001 TL – 3.000 TL Arası

18,00

3.001 TL – 4.000 TL Arası

21,00

4.001 TL – 5.000 TL Arası

28,00